Fanshop Tickets
Fanshop Tickets

Programma en uitslagen

Feyenoord Onder 9-1

 

Datum Tegenstander Thuis/uit
Er is momenteel geen programma beschikbaar.
# Team Gesp Gs Winst Gelijk Verlies Punten P Voor + Tegen -
1 Dilettant O11 5 3 2 0 11 19 9
2 Feyenoord O10-2 5 3 1 1 10 22 11
3 Zwervers, IJVV de O11 5 2 3 0 9 10 7
4 Excelsior R. MO11-1 5 2 1 2 7 12 9
5 FC IJsselmonde O11 5 1 1 3 4 14 21
6 DCV O11 5 0 0 5 0 5 25
Datum Tegenstander Thuis/uit Score
zaterdag 3 oktober 2020 - 8:30 FC IJsselmonde JO11-1 Uit 3 - 5
zaterdag 26 september 2020 - 8:30 Excelsior R. MO11-1 Thuis 3 - 2
zaterdag 7 maart 2020 - 10:20 Roda JC O10 Uit 5 - 11
zaterdag 14 december 2019 - 8:30 Spartaan'20 JO11-1 Thuis 7 - 2
zaterdag 23 november 2019 - 8:30 Feyenoord, sc JO11-1 Thuis 2 - 1
donderdag 21 november 2019 - 18:00 LMO JO11-1 Uit 0 - 8
zaterdag 16 november 2019 - 10:00 Barendrecht JO11-1 Uit 1 - 6
woensdag 13 november 2019 - 18:30 RVVH JO11-2 Uit 0 - 5
zaterdag 2 november 2019 - 8:30 Spartaan'20 JO11-2 Thuis 8 - 2
zaterdag 12 oktober 2019 - 8:30 VOC JO11-1 Thuis 8 - 0
zaterdag 5 oktober 2019 - 8:30 Nieuwerkerk JO11-1 Uit 0 - 4
zaterdag 28 september 2019 - 11:00 BVCB JO11-1 Thuis 13 - 2
zaterdag 21 september 2019 - 10:15 Hillegersberg, vv JO11-1 Uit 1 - 13
zaterdag 14 september 2019 - 8:30 Sparta (AV) JO11-1 Thuis 10 - 1
woensdag 11 september 2019 - 18:30 VVOR JO11-1 Thuis 11 - 3
zaterdag 7 september 2019 - 10:00 SVS JO11-1 Uit 1 - 22

 

 

Feyenoord Onder 9-2

Datum Tegenstander Thuis/uit
Er is momenteel geen programma beschikbaar.
# Team Gesp Gs Winst Gelijk Verlies Punten P Voor + Tegen -
Bij deze competitie wordt geen stand weergegeven.
Datum Tegenstander Thuis/uit Score
zaterdag 10 oktober 2020 - 8:45 FC s-Gravenzande O10 Thuis 20 - 3
zaterdag 3 oktober 2020 - 8:30 Smitshoek JO10-1 Uit 6 - 13
zaterdag 26 september 2020 - 8:30 Charlois, sv JO10-1 Thuis 5 - 8
zaterdag 19 september 2020 - 10:30 NSVV O10 Uit 9 - 8
dinsdag 15 september 2020 - 17:15 Jodan Boys O10 Thuis 2 - 5
zaterdag 12 september 2020 - 8:30 Binnenmaas O10 Thuis 4 - 3
zaterdag 5 september 2020 - 8:30 sv Poortugaal O10 Uit 8 - 6
zaterdag 29 augustus 2020 - 10:30 Zestienhoven O10 Uit 5 - 11
zaterdag 7 maart 2020 - 8:30 FC 's-Gravenzande JO10-2 Thuis 23 - 2
zaterdag 15 februari 2020 - 10:00 Sparta (AV) JO10-1 Thuis 10 - 2
zaterdag 8 februari 2020 - 8:30 Smitshoek JO10-1 Uit 4 - 7
dinsdag 4 februari 2020 - 17:15 SC Feyenoord O9 Thuis 8-1
zaterdag 1 februari 2020 - 8:45 Bergambacht JO10-1 Thuis 5 - 2
zaterdag 25 januari 2020 - 10:00 Wateringse Veld Kranenburg JO10-1 Thuis 10 - 1
dinsdag 21 januari 2020 - 17:15 Zestienhoven O10 Thuis 10 - 1
zaterdag 18 januari 2020 - 9:45 Sportlust '46 JO10-1 Uit 12 - 3
dinsdag 10 december 2019 - 17:30 VELO JO10-1 Thuis 8 - 9
zaterdag 7 december 2019 - 10:00 's-Gravendeel vv JO10-1 Uit 1 - 5
woensdag 4 december 2019 - 17:00 FC Utrecht O9 Thuis 24-0
zaterdag 30 november 2019 - 8:25 Charlois, sv JO10-1 Thuis 7 - 5
zaterdag 23 november 2019 - 10:30 FC IJsselmonde JO10-1 Uit 3 - 7
zaterdag 16 november 2019 - 10:00 Rhoon JO10-1 Thuis 4 - 5
zaterdag 9 november 2019 - 8:30 VVOR JO10-1 Thuis 6 - 5
zaterdag 2 november 2019 - 8:30 Smitshoek JO10-1 Uit 1 - 7
dinsdag 17 september 2019 - 18:00 RVVH JO9-1 Uit 0 - 27
dinsdag 10 september 2019 - 17:15 Zestienhoven O10 Thuis 25 - 0
zaterdag 7 september 2019 - 10:00 's-Gravendeel vv JO10-1 Uit 3-19
zaterdag 7 september 2019 - 8:30 Spijkenisse JO9-2 Thuis 14-2
zaterdag 17 augustus 2019 - 11:00 KV Mechelen O9 Thuis 25-1
zaterdag 10 augustus 2019 - 10:30 Lokeren O9 Thuis 3-0